2e199d0e551d0ffd9b3e30065ac822f3.jpg
Witamy Państwa serdecznie na łamach serwisu  e-lekarz.pl
Serwis e-lekarz to ogólnopolski katalog internetowy zawierający niezbędne informacje do znalezienia interesującego nas lekarza. Dzięki przejrzystej strukturze menu i zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, z łatwością odnajdziemy najlepszego specjalistę w swojej dziedzinie lub takiego, który jest równie dobry, a przyjmuje pacjentów w miejscu Państwa zamieszkania. Dzięki stale rosnącej liczbie użytkowników jak i gromadzonych przez nas informacji staliśmy się liderem w branży rozwiązań informacyjnych dla rynku medycznego i biznesowego.

Serwis e-lekarz.pl jest miejscem, w którym chcemy gromadzić rzetelną oraz obszerną wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny - wiedzę tworzoną zarówno przez specjalistów, jak i przez internautów, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Serwis zawiera także ciekawe artykuły i najnowsze doniesienia z branży medycznej. Jednak przede wszystkim pomaga w znalezieniu lekarzy specjalistów zajmujących się daną dziedziną zdrowia. Dzięki takiemu grupowaniu informacji chcemy umożliwić internautom łatwiejsze odnalezienie osób oraz wiedzy, której poszukują.

Ogromny wybór
Przygotowany przez nas profil każdego podmiotu pozwala Państwu na uzyskanie wiarygodnych informacji takich jak: zakres usług, dane kontaktowe, lokalizacja, czy godziny pracy. Wypracowany system rekomendacji pozwala na obiektywną ocenę każdego z lekarzy.  Do Państwa dyspozycji pozostają także na bieżąco aktualizowane rankingi najpopularniejszych, a zarazem najlepiej ocenianych specjalistów z danej dziedziny.

Źródło informacji
Zdrowie to temat, który dotyczy każdego z nas. Internet stał się dziś dla wielu osób źródłem informacji zarówno o zdrowiu, jak i zdrowym stylu życia. Zapoznanie się z treściami dostępnymi w Internecie nie zastąpi osobistej konsultacji z lekarzem, jednak może pomóc nam poszerzyć naszą wiedzę zarówno z zakresu leczenia, jak i profilaktyki. Naszą ambicją jest konkurować z najlepszymi!

Nowatorski projekt
Codziennie w naszym serwisie pojawiają się nowe opinie naszych użytkowników oraz wizytówki naszych klientów. Założeniem projektu e-lekarz.pl jest utworzenie platformy informacyjno-usługowo-komunikacyjnej wspomagającej procesy wyszukiwawcze użytkowników. Ponadto wyrażamy przekonanie, że serwis e-lekarz.pl będzie podręcznym, dostępnym dla użytkowników przez 24 godziny na dobę, katalogiem usług medycznych. Jeśli mają Państwo sugestie, bądź uwagi związane z działaniem serwisu prosimy o kontakt z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem i do korzystania z naszych usług. Zespół e-lekarz.pl
©   2012  e-lekarz.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone